درباره ما

ما حدود ۱۳سال است که در پاساژ معروف علاالدین مشغول به فعالیتیم. در حال حاضر در طبقه ششم در پلاک ۶۶۷ با نام آوندموبایل فعالیت می‌کنیم و در آن‌جا کارمان فروش عمده گوشی‌های هوشمند است. اما این تمام کارمان نیست. بعد از چندسال فعالیت در زمینه عمده‌فروشی، تصمیم گرفتیم تا کارمان را در حوزه‌های مختلف گسترش دهیم. ابتدا بخش عمده‌فروشی لوازم جانبی را راه‌اندازی کردیم که ‌اکنون جزو بخش‌های موفق ماست و بعد فکر کردیم خوب است که وارد بازار آنلاین هم شویم. ابتدا به‌عنوان فروشنده در سایت دیجیکالا شروع به‌کار کردیم اما کم‌کم دیدیم برای اینکه تمام ایده‌های‌مان را در حوزه کسب‌وکار آنلاین پیاده کنیم باید وب‌سایت اختصاصی خودمان را داشته باشیم. بنابراین، بهمن سال ۱۳۹۸ وب‌سایت آوندموبایل را راه‌اندازی کردیم و در این مدت توانستیم تبدیل به یکی از سایت‌های فعال و معروف در زمینه فروش آنلاین موبایل و لوازم جانبی شویم.

 

راه‌اندازی مجله آنلاین

در حال حاضر، در بخش مجله آنلاین آوندموبایل هستید. شاید بپرسید چرا چنین پلتفرمی را راه‌اندازی کردید؟ برای اینکه پاسخ این پرسش را بدهیم لازم است کمی در مورد دغدغه‌های‌مان توضیح دهیم.

همیشه یکی از دغدغه‌های اصلی‌مان ایجاد تجربه‌ای خوشایند برای مشتری بود. با ورود به عرصه خرده‌فروشی این دغدغه برای‌مان از همیشه پررنگ‌تر شد چراکه با مصرف‌کننده‌ای طرف بودیم که خدمات خوبی از بازار نمی‌گرفت و در کمال بی‌اعتمادی سراغ فروشندگان می‌رفت. در این فکر بودیم که چگونه می‌توانیم فرایندهایی طراحی کنیم که مخاطب ما هم به ما اعتماد کند، هم با آگاهی خرید کند و هم در خرید از ما تجربه خوشایند و ارزشمندی داشته باشد. برای رسیدن به این هدف، طبق تقسیم‌بندی زیر به این ماجرا نگاه کردیم:

  • قبل از خرید: تلاش می‌کنیم مخاطب ما پیش از خرید، با اطلاعات کامل دست به خرید بزند. ارائه اطلاعات فنی و عکس از محصولات، پشتیبانی آنلاین، مشاوره تخصصی رایگان، امکان دریافت سفارش در محل شرکت   و … بخشی از کارهایی بود که در این زمینه انجام دادیم.
  • حین خرید: برای ایجاد تجربه‌ای ارزشمند، تلاش کردیم مخاطب ما در حین خرید (از ورود به سایت تا ثبت سفارش) هم در کمال آسایش سفارش‌اش را ثبت کند. از طراحی سایت گرفته تا سادگی فرایند ثبت سفارش، از مواردی بود که در این زمینه انجام دادیم.
  • بعد از خرید: تلاش کردیم مخاطب‌مان را بعد از خرید نیز تنها نگذاریم. از مشاوره تخصصی در مورد کالای خریداری‌شده گرفته تا طراحی گارانتی ۷روزه بازگشت کالا، همگی بخشی از کارهایی است که در این زمینه انجام دادیم.

 

افزایش آگاهی قبل از خرید

یکی از شعار‌های ما «با آگاهی خرید کنیم» است. برای اجرای واقعی این شعار، مجله آنلاین آوندموبایل را راه‌اندازی کرده‌ایم. در این مجله شما می‌توانید تازه‌ترین خبرها، نقد و بررسی، مطالب آموزشی، ویدئوهای جذاب و … را ببینید و بخوانید. در واقع، هدف‌مان این است با تولید محتوای هدفمند و دقیق، شما بتوانید پیش از خرید، اطلاعات کافی در مورد خرید خود داشته باشید و در نهایت بهترین تصمیم را بگیرید.

 

تیم ما

برای اینکه مجله جذابی داشته باشیم، نیاز به تیمی مشتاق، بادانش و فعال داشتیم و اکنون در قالب یک تیم هم‌دل، مجله آنلاین آوندموبایل را تقدیم‌تان می‌کنیم.

دکمه بازگشت به بالا