آموزش

کد دستوری بسته اینترنت همراه اول

کد دستوری اینترنت همراه اول

خرید بسته اینترنت همراه اول به روش‌های متفاوتی امکان‌پذیر است که شماره‌گیری کد دستوری مستقیم، سریع‌ترین و ساده‌ترین آن است. اپراتور همراه اول بسته‌های اینترنتی بسیار متنوعی را برای کاربران گوشی های هوشمند در نظر گرفته است. بسته‌های اینترنت همراه اول به شکل ماهانه، هفتگی، روزانه، ساعتی، نامحدود، یک ساله و غیره برای مشترکین سیم کارت‌های اعتباری و دائمی ارائه می‌شود. با توجه به تنوع موجود، بدیهی است که کدهای خرید بسته اینترنت همراه اول سیم‌کارت دائمی و اعتباری نیز متفاوت باشد. در ادامه به بررسی بهترین کدهای دستوری مربوط به بسته‌های اینترنت همراه اول می‌پردازیم تا در صورت نیاز به راحتی بتوانید بهترین بسته اینترنت همراه اول را با توجه به نیاز خود خریداری کنید.

 

کد دستوری اینترنت بلندمدت همراه اول

بسته‌‌های اینترنت بلند مدت همراه اول یکی از محبوب‌ترین بسته‌ های اینترنت در این اپراتور است. اگر مصرف اینترنت شما زیاد است پیشنهاد می‌کنیم حتما از بسته‌ های اینترنت بلند مدت همراه اول استفاده کنید. در حال حاضر همراه اول بسته‌های اینترنت بلندمدت خود را محدود کرده است و تنها دو پیشنهاد ۱۲ گیگابایت دو ماهه و ۱۵ گیگابایت چهار ماهه را ارائه می‌دهد. پیش از ابن امکان خرید بسته شش ماهه و یکساله اینترنت همراه اول نیز وجود داشت که متاسفانه در حال حاضر این شرایط وجود ندارد. از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۴۳۲*۱۰۰* می‌توانید بسته اینترنت چهار ماهه همراه اول را خریداری کنید. این بسته بلندمدت‌ترین و بهترین بسته اینترنت بلندمدت همراه اول است. برای خرید بسته اینترنت دو ماهه همراه اول نیز باید کد دستوری #۴۱۲*۱۰۰* را شماره‌گیری کنید.

 

کد دستوری اینترنت ارزان همراه اول ماهانه

کد دستوری اینترنت همراه اول

بهترین و ارزان‌ترین بسته اینترنت ماهانه همراه اول، بسته یک گیگابایت ۳۰ روزه است که در حال حاضر تنها ۱۰۴۰۰ تومان قیمت دارد. به این بسته ۱۰۰ مگابایت اینترنت صبحانت نیز به عنوان هدیه تعلق می‌گیرد. برای خرید این بسته تنها کافی است کد دستوری #۲۶۴*۱۰۰*را شماره‌گیری کنید. در مجموع بسته‌های اینترنت ماهانه همراه اول از پرتقاضاترین و ارزان‌ترین بسته‌های اینترنت دائمی و اعتباری در این شرکت است. مشترکین بسیاری برای خرید اینترنت همراه اول، بسته‌های ماهانه را انتخاب می‌کنند. در جدول زیر کد دستوری بسته‌های اینترنت همراه اول یک ماهه آورده شده است.

حجم اینترنت  کد دستوری
یک گیگابایت سی روزه+ ۱۰۰ مگابایت هدیه صبحانت #۲۶۴*۱۰۰*
۲ گیگابایت سی روزه+ ۲۰۰ مگابایت هدیه صبحانت #۲۶۳*۱۰۰*
۳ گیگابایت سی‌روزه #۲۴*۱۰۰*
۴ گیگابایت سی‌روزه #۲۳*۱۰۰*
۵ گیگابایت سی‌روزه #۲۲*۱۰۰*
کد بسته اینترنت همراه اول ۷ گیگابایت سی‌روزه #۲۱*۱۰۰*
۱ بامداد تا ۱۱ صبح سی‌روزه نامحدود #۳۳۲۳۲*۱۰۰*
۱۲ گیگابایت سی‌روزه ( صبحانت: ۶ صبح تا ۱۲ ظهر) #۳۳۱۲۴*۱۰۰*

 

کد دستوری اینترنت رایگان همراه اول

همراه اول در شرایطی خاص مشترکین خود را با بسته های اینترنت رایگان غافلگیر می‌کند. به طور مثال یکی از امتیازاتی که همراه اول در صورت نصب نسخه جدید اپلیکیشن همراه من برای مشترکین خود در نظر گرفته است ۱۰ گیگ اینترنت رایگان سه روزه است. با استفاده از این روش همچنین می‌توان بسته مکالمه رایگان همراه اول را نیز دریافت کرد. روش دیگر برای دریافت اینترنت رایگان همراه اول کسب امتیاز فیروزه‌ای در باشگاه مشتریان این اپراتور است. همچنین این اپراتور به دارندگان سیم کارت‌های دائمی در صورت پرداخت به موقع قبض اینترنت رایگان هدیه می‌دهد.

طرح دوشنبه سوری همراه اول یکی از دیگر طرح جذابی است که مشترکین می‌توانند از طریق بسته اینترنت رایگان هدیه بگیرند. برای بهره مندی از هدایای این طرح کافیست در دوشنبه آخر ماه کد دستوری #۶۴*۱۰۰* را شماره‌گیری کنید. شارژ جوانان یکی از دیگر روش‌های دریافت اینترنت رایگان همراه اول است. در این طرح مشترکینی که سن آنها از ۲۵ کمتر است در هر بار شارژ سیم کارت، همراه با شارژ سیم کارت، بسته اینترنتی هدیه نیز دریافت می‌کنند. برای فعال سازی این طرح کافیست کد دستوری #۱۵*۱* و #۱۲۴*۱۰* را شماره‌گیری کنید. لازم به ذکر است برنامه همراه من در گوشی هایی با سیستم عامل اندروید مانند گوشی های سامسونگ عملکرد بهتری از دیگر سیستم عامل ها مانند ios دارد.

 

کد دستوری اینترنت نامحدود همراه اول 

کد دستوری اینترنت همراه اول

اگر جز آن دسته از افراد هستید که مصرف اینترنتتان بالاست و عادت به دانلود فایل‌های حجیم دارید، بسته‌های اینترنت نامحدود همراه اول بهترین گزینه برای شما است. این بسته‌ها علاوه بر اینکه قیمت مناسبی دارند از سرعت دانلود قابل قبولی نیز برخوردارند که اپراتور ایرانسل هم مدتهاست مشترکین خود را از این ویژگی بهره‌مند می‌کند. بسته‌های نامحدود اینترنت به دو صورت بسته نامحدود روزانه و شبانه ارائه می‌شوند. شروع بسته های روزانه یا صبحانت ۶ صبح بوده و زمان پایان آن نیز ساعت ۱۲ ظهر اس که با شماره‌گیری کد دستوری  #۳۳۱۲۴*۱۰۰* می‌توانید آن را فعال کنید. از طرفی زمان شروع بسته نامحدود شبانه ۱ بامداد تا ساعت ۱۱ صبح است که با کد دستوری #۳۳۲۳۲*۱۰۰* فعال می‌شود.

 

کد دستوری اینترنت تشویقی همراه اول

اپراتور همراه اول در طرح تشویقی اینترنت همراه اول، به واسطه هوش مصنوعی و با در نظر گرفتن الگوی مصرف مشترکین، بسته‌های اینترنت ویژه و مقرون به صرفه‌ای را به کاربرانش پیشنهاد می‌دهد. در صورت استفاده از بسته‌های اینترنت شگفت انگیز همراه اول، تا ۴۰ درصد کاهش قیمت را تجربه خواهید کرد. کد دستوری بسته‌های اینترنت تشویقی همراه اول #۲۱۱*۱۰۰۰* است که به شما حجم و مبلغ خاص خودتان را پیشنهاد می‌دهد.

 

کد دستوری اینترنت پرسرعت همراه اول

کد دستوری اینترنت همراه اول

بسته‌های اینترنت پرسرعت همراه اول، همان بسته‌های آلفا+ هستند که با نام بسته‌های نوترینو نیز شناخته می‌شوند و امکان استفاده از اینترنت نسل سوم، چهارم و پنجم را با سرعتی بالا ارائه می‌دهند. تفاوتی در استفاده از بسته‌های پرسرعت، میان مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری وجود ندارد و کلیه مشترکین می‌توانند از این بسته‌ها با مبلغ یکسان استفاده کنند. فعال‌سازی اینترنت نوترینو با کد دستوری *۱۱۱*۲۳۱# به سادگی انجام می‌شود.

 

کد دستوری باقی مانده حجم اینترنت همراه اول

برای باخبر شدن از باقی مانده اینترنت همراه اول می‌توان کد دستوری مربوط به آن را شماره‌گیری کرد. بنابراین استعلام مانده اینترنت همراه اول آسان بوده و تنها کافی است کد دستوری #۱*۱۰۰* یا #۳۲۰*۱۰۰* را شماره‌گیری کنید. با این کد پنج گزینه استعلام، فعال سازی، تنظیمات، لغو تمدید و راهنما برای شما نمایش داده می‌شود که برای استعلام باید عدد مربوط به گزینه استعلام را ارسال کنید.

 

کد دستوری لغو تمدید بسته های اینترنت همراه اول

لغو تمدید خودکار بسته‌های اینترنت همراه اول بسیار آسان است. برای این کار تنها کافی است کد دستوری  #۸*۱۰۰ را شماره‌گیری کنید. پس از شماره‌گیری این کد، پیامکی از جانب همراه اول جهت تایید لغو تمدید خودکار بسته اینترنت برای شما ارسال می‌شود. در صورتی که نتوانستید برای غیرفعال کردن تمدید خودکار اینترنت از این کد استفاده کنید، ابتدا کد  #۱۰۰* را شماره‌گیری کرده و شماره ۸ را پس از باز شدن پنل انتخاب کنید.

 

کد دستوری قطع مصرف اینترنت آزاد همراه اول

تعرفه اینترنت آزاد همراه اول نسبت به تعرفه بسته اینترنتی بسیار گران‌تر است. بنابراین توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از خالی شدن اعتبار سیم‌کارت و افزایش قبض موبایل، مصرف آزاد اینترنت همراه اول را قطع کنید. غیرفعال کردن مصرف اینترنت آزاد همراه اول بسیار آسان است، برای این کار تنها کافی است کد دستوری #۱۱*۱۰۰* را شماره‌گیری کرده و در میان گزینه‌های نمایش داده شده شماره ۳، یعنی قطع تعرفه آزاد اینترنت را انتخاب کنید.

 

اگر این مطلب برای شما مفید بود پیشنهاد میکنیم مقاله کد دستوری بسته مکالمه همراه اول را که در مجله خبری آوندموبایل منتشر شده است را نیز مطالعه بفرمایید.

نازنین قیاسی

من نازنین قیاسی هستم، فارغ التحصیل ارشد بیوتکنولوژی از دانشگاه تهران که از نوجوانی به کتاب‌خوانی و نوشتن داستان‌های کوتاه علاقه داشتم. احتمالا راحت‌ترین کار در این دنیا برایم نوشتن است به همین دلیل سال‌های زیادی است که در زمینه ترجمه متون انگلیسی و تولید محتوای سئو فعالیت دارم. از دیگر علاقه‌مندی‌هایم تماشای فیلم و انیمه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا